Ailelere Notlar: Her eğitim döneminin başında okulumuzun işleyişi ile ilgili yapılan bilgilendirmelerdir.

Aylık Veli Bilgilendirme: Her ayın ilk haftası, o ay içerisinde uygulanacak programların genel çerçevesi konusunda velilerin bilgilendirildiği dokümanlardır.

Haftalık Veli Bilgilendirme: Hafta boyunca uygulanacak etkinlik ve çalışmaların günlük olarak özetlendiği bilgilendirmelerdir.

Veli Bülteni: Aylık bültenler, okullarımızda o ay içinde yapılan okul ve sınıf etkinlikleri ile ilgili eğitsel yaşantılar hakkında velilere bilgi vermek amacıyla hazırlanan, fotoğraf ve görsellerle zenginleştirilmiş dokümanlardır.

Özel Durumlar İçin Veli Bilgilendirme Yazıları: Okullarımızda velilerin bilgilendirilmesi gereken özel konular için Akademi ya da ilgili uzmanlar tarafından hazırlanan dokümanlardır.

Akıllı Telefon Uygulaması: Android ve IOS işletim sistemleri ile uyumlu aplikasyon hizmetimiz ile bütün velilerimizin ortak ve hızlı bilgi edinmesini amaçlayan uygulamadır.

Veli Memnuniyet Anketi Uygulaması: Her sene Mayıs ayında Küçük Şeyler Anaokulları velilerinin kullanımına açılıp, sonuçlarının titizlikle değerlendirildiği ve okul geliştirme çalışmalarında aktif olarak kullanılan bir uygulamadır.

Yemek Listesi: Akademi tarafından okullarla paylaşılan, çocuklarımızın beslenme düzenlerinin de tıpkı diğer süreçlerde olduğu gibi ortak bir dile yürütüldüğü sistemdir.